Güvenlik ve Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Otellerde güvenliğin sağlanması

Oteller genel itibariyle iş, tatil, konferans maksatlı seyahatlerde konaklanılan mekânlar olmakla birlikte, hizmetin müşteri rahatlığı ve beklentilerine göre şekillendirildiği yerlerdir.

otellerde güvenliğin sağlanması

Oteller genel itibariyle şehirler ve ülkeler arası iş, tatil, konferans maksatlı seyahatlerde konaklanılan mekânlar olmakla birlikte, hizmetin müşteri rahatlığı ve beklentilerine göre şekillendirildiği yerlerdir. Suç önleme açısından güvenlik uygulamalarının zekice kurgulanması gerekir. Oteller, müşteri rahatlığına odaklı kuruluşlar olduğundan diğer sektörlerdeki gibi bariyer uygulamalarının hayata geçirilebileceği bir sektör değildir. Sadece otellerle kısıtlı olmamakla birlikte mekân güvenliği buralarda hayata geçirilirken müşteri odaklı davranılması sebebiyle oluşturulacak sistemlerin müşteriyi rahatsız etmeyecek şekilde daha akıllı ve zekice kurgulanmalıdır.

Otel güvenliği ile ilgili olaylara karşı BPS Güvenlik deneyimli özel güvenlik personeliyle 5188 sayılı yasa çerçevesinde başarıyla hizmet vermektedir.

özel güvenlik teklif
GÜVENLİK, TESİS YÖNETİMİ VE TEMİZLİK HİZMETLERİ

BPS Güvenlik olarak tüm projeleriniz için özel güvenlik, temizlik, tesis yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Projelerinize özel çözümler sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

BPS Güvenlik