Güvenlik ve Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

İSTANBUL GÜVENLİK ŞİRKETLERİ

Güvenlik Şirketleri İstanbul,

Özel güvenlik şirketlerinin kuruluş amacı; firmalara, sitelere, fabrikalara, holdinglere vb gibi yerlere daha güvenli bir hizmet vermek için kurulur. Kaliteli bir hizmet verebilmek için özel güvenlik görevlisinin bir takım kriterleri taşıması gerekmektedir. Bizler Bps Güvenlik ailesi olarak özel güvenlik seçimi yaparken dikkat ettiğimiz ve baz aldığımız belli başlı konular vardır. Personeli seçerken ; anlaşma yaptığımız projeye uygun bir personel bakıyoruz bu personelin ; özel güvenlik kimliği varmı ? diksiyonu nasıl ? konuşma tarzı ve üslubu nasıl ? kendini doğru ifade edebiliyor mu ? empati kurabiliyor mu ? hoş görülü ve ön yargısız davrana biliyor mu ?

Dikkatini karşısındaki kişiye verebiliyor mu ? vb kriterlerden geçirerek mülakat yapıyoruz seçmiş olduğumuz personeli projeye başlatmadan önce eğitime alarak daha pozitif ve daha bilgili çalışmasını sağlıyoruz . Ayrıca özel güvenlik görevlisi proje ye başladıktan sonrada iş güvenliği, ilk yardım , iletişim gibi eğitimleri sık sık vererek projeye daha iyi bir  verimle çalışmasını sağlıyoruz . Bps Güvenliği diğer firmalardan farklı kılan bir husus da bunlardır.

GÜVENLİK HİZMETLERİ

BPS GÜVENLİK

ÖZEL GÜVENLİK

GÜVENLİK ŞİRKETLERİ

özel güvenlik teklif
GÜVENLİK, TESİS YÖNETİMİ VE TEMİZLİK HİZMETLERİ

BPS Güvenlik olarak tüm projeleriniz için özel güvenlik, temizlik, tesis yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Projelerinize özel çözümler sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

BPS Güvenlik