Güvenlik ve Yönetim Danışmanlık Hizmetleri

Hastanelerde güvenliğin sağlanması

Hastaların ve hastanede çalışanların güvenliğinin sağlanması, hastaneye gelen kişilerin yönlendirilmesi, hastane bahçesinde park ve trafiğin düzenlenmesi, engellenmesi hizmetleri.

hastanelerde güvenliğin sağlanması

Hastanelerde güvenlik hizmeti, hastaların, hasta yakınlarının, refakatçilerin, hastanede çalışanların huzur ve güvenliğinin sağlanması, hastaneye gelen kişilerin yönlendirilmesi, hastane bahçesinde park ve trafiğin düzenlenmesi, hastane demirbaş ve sarf malzemelerinin korunması, kötü niyetli kişilerin genel huzuru bozmasının engellenmesi hizmetlerini sunar.

Güvenliğini sağladığımız hastanenin öncelikle risk analizi yapılarak riskli bölgeler belirlenip elektronik güvenlik sistemi kurulur. Bu sayede hastane giriş ve çıkışlarının kontrol altına alınmasının yanı sıra koridorlar ve acil servis gibi insan sirkülasyonu fazla olan yerler kameralarla izlenir. Hastane personeli ve doktorlarımız ile birlikte gerek tedavi olan hastalar olsun gerekse hasta refakatçileri ve ziyaretçileri olsun hastane içerisinde güvenli ve huzurlu bir ortam sağlanır.

BPS Güvenlik, hizmet içi eğitim, yüksek denetim mekanizması ve personel seçiminde gösterdiği titizlikle hizmet kalitesini mükemmellik seviyesine ulaştırmayı hedeflemektedir.

özel güvenlik teklif
GÜVENLİK, TESİS YÖNETİMİ VE TEMİZLİK HİZMETLERİ

BPS Güvenlik olarak tüm projeleriniz için özel güvenlik, temizlik, tesis yönetimi ve danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Projelerinize özel çözümler sunabilmemiz için lütfen bizimle iletişime geçin.

BPS Güvenlik